Založ si blog

Očkovanie

Matovič, ako najdôležitejší človek na Slovensku má nárok na tie najmodernejšie lieky, medzi ktoré patrí aj moderná vakcína proti koronavírusu.

Matovič by mal byť prvý, u koho bude použitá táto najmodernejšia vakcína proti koronavírusu a mal by si k tomu pozvať aj novinárov aby zdokumentovali jeho hrdinský čin.

Po ňom by mala byť zaočkovaná celá vláda, celá pandemická komisia, celý krízový štáb i všetci poslanci parlamentu.

Ak sa u nich v priebehu roka neprejavia žiadne vedľajšie účinky, bude to dôkaz, že vakcína je dostatočne bezpečná na celoplošné očkovanie.

Čo myslíte, dá sa Matovič zaočkovať ako prvý, alebo sa zbabelo sková ako krysa a údajne bezpečnú vakcínu nechá testovať na lekároch a bezbranných senioroch?

Celoplošné testovanie.

26.11.2020

Matovič na december naplánoval tri kolá povinných antigénových testov. Kto sa nezúčastní, mal by po každom kole zostať týždeň v karanténe. Čo myslíte zatvorí Matovič všetky nemocnice na 3 týždne, ak by sa lekári nezúčastnili celoplošného testovania? Čo myslíte, zastaví Matovič na 3 týždne na celom Slovensku železničnú dopravu, ak by sa rušňovodiči [...]

Viete čo jete?

04.08.2020

Čo myslíte, viete čo jete? Nedávno som natrafil na zaujímavý blog, kde blogerka vysvetľuje zloženie niektorých bežne používaných potravín. https://danatenzler.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=750548 Čo myslíte, dá sa u nás kúpiť potravina, ktorá by nebola umelo dochutená, umelo prifarbená, prípadne umelo konzervovaná? Ja sa vôbec nedivím, že v posledných [...]

Skleníkový efekt atmosféry.

25.05.2020

Dnešný vedci vysvetľujú skleníkový efekt atmosféry absorpciou žiarenia, čo je omyl. Teplo vzniká iba pri chemických reakciách a pri trení. Infračervené žiarenie dokáže molekuly iba rozkmitať. Aby sa kmitajúce molekuly začali zohrievať, musí medzi nimi dochádzať k treniu. Poznáme tri základné skupenstvá látky, tuhé, kvapalné a plynné skupenstvo. Iba u látok [...]

navaľný navalnyj

Navaľnyj sa vracia do Ruska

17.01.2021 16:25, aktualizované: 17:17

Ruský opozičný politik Alexej Navaľnyj sa v Nemecku od augusta zotavoval z pokusu o otravu. V Rusku mu po návrate hrozí zatknutie.

nehoda auto priehrada

Vodička skončila s autom v Kunovskej priehrade

17.01.2021 16:02

Vodička Škody Felicia nezvládla riadenie. S podchladením ju previezli do nemocnice.

Nákladná loď / kontajner / loď /

Pri pobreží Turecka sa potopila nákladná loď, hlásia obete

17.01.2021 15:42

Na palube bolo 12 členov posádky - dvaja Rusi a desať Ukrajincov. Najmenej štyria ľudia neprežili.

pellegrini kolíková

Pellegrini pripúšťa referendovú kampaň pri testovaní, Kolíková namieta

17.01.2021 14:27, aktualizované: 15:15

Peter Pellegrini ozrejmil, že k zberu podpisov na referendum za predčasné voľby počas testovania nepristúpia, ak vláda prijme rozumný kompromis.