Založ si blog

Celoplošné testovanie.

Matovič na december naplánoval tri kolá povinných antigénových testov. Kto sa nezúčastní, mal by po každom kole zostať týždeň v karanténe.

Čo myslíte zatvorí Matovič všetky nemocnice na 3 týždne, ak by sa lekári nezúčastnili celoplošného testovania?

Čo myslíte, zastaví Matovič na 3 týždne na celom Slovensku železničnú dopravu, ak by sa rušňovodiči nezúčastnili celoplošného testovania?

Čo myslíte, zastaví Matovič na 3 týždne na celom Slovensku autobusovú dopravu, ak by sa šoféri autobusov nezúčastnili celoplošného testovania?

Čo myslíte zatvorí Matovič všetky obchody vrátane potravín na 3 týždne, ak by sa predavačky nezúčastnili na celoplošnom testovaní?

Je reálne aby Matovič splnil svoje vyhrážky?

Podľa príbalového letáku z antigénových testov, pozitívny test ešte neznamená že máte covid-19.

https://www.labmark.cz/data/system/attachments/sdbiosensor_q_covid_ag_ifu_cz_6.2020.pdf

Aký význam má chodiť na testovanie, ktoré nedokáže odhaliť COVID-19?

Môže si Matovič dovoliť ignorovať odporúčania odborníkov?

Toto testovanie nemá nič spoločné z ochranou zdravia, iba si Matovič chce dokázať akú má moc a ako sa ho všetci boja.

Pokiaľ by väčšina ľudí sabotovala hneď prvé kolo celoplošného testovania, žiadne ďalšie kolo by už nebolo a Matovič ba sa musel začať riadiť odporúčaniami odborníkov i koaličných partnerov.

Čo robia naši poslanci? Ako je možné, že poslancom vôbec nevadí, že Matovič terorizuje členov ich rodín?

Je vôbec niekto schopný zbaviť diktátora Matoviča funkcie?

Korupcia

16.02.2021

Viete, že existuje aj legálna korupcia? Sponzorstvo = legálna korupcia. Bill Gates patrí medzi najväčších sponzorov WHO. Ak nechce WHO prísť o jedného z najväčších sponzorov, musí WHO robiť také vyhlásenia ktoré vyhovujú nadácii Billa Gatesa a Americkým farmaceutickým firmám. Bohužiaľ, Bill Gates a Americké farmaceutické firmy prostredníctvom skorumpovaných [...]

Kamenné predajne

27.01.2021

Čo myslíte, pomohlo zatvorenie kamenných predajní spomaliť šírenie koronavírusu, alebo nie? Podľa mňa zatvorenie kamenných predajní ešte zrýchlilo šírenie koronavírusu! Do kamenných predajní chodia nakupovať prevažne ľudia, ktorý žijú v danom meste kde sa predajňa nachádza. Ak by sa v takejto predajni aj niekto nakazil, vírus zostane v danom meste, kde sa dá [...]

Očkovanie

27.11.2020

Matovič, ako najdôležitejší človek na Slovensku má nárok na tie najmodernejšie lieky, medzi ktoré patrí aj moderná vakcína proti koronavírusu. Matovič by mal byť prvý, u koho bude použitá táto najmodernejšia vakcína proti koronavírusu a mal by si k tomu pozvať aj novinárov aby zdokumentovali jeho hrdinský čin. Po ňom by mala byť zaočkovaná celá vláda, celá [...]

koronavírus vakcína očkovanie

ŠÚKL eviduje do konca februára 1612 hlásení podozrení na nežiaduce účinky vakcín proti covidu

03.03.2021 13:20

Z toho 23 hlásení bolo zaslaných do európskej databázy. Doposiaľ 44 hlásení vyhodnotili ako závažné.

Marian Kočner

NAKA zo sledovania novinárov obvinila aj Kočnera či Tótha

03.03.2021 13:04

Podľa svedeckých výpovedí v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka sledovací tím financoval odsúdený Marian Kočner a riadil ho Peter Tóth.

Igor Matovič

Koalícia o rekonštrukcii, Matovič zasa o Sputniku

03.03.2021 12:35

Podľa premiéra Matoviča mnohým vysokopostaveným ľuďom v politike vyhovuje, aby na Slovensku zomieralo čo najviac ľudí a trpela ekonomika.

Akcia Víchrica

Žilinka zrušil obvinenie sudcovi Kolcunovi z akcie Víchrica, čiastočne vyhovel Urbancovej

03.03.2021 12:17, aktualizované: 13:06

Žilinka rozhodol o sťažnostiach piatich sudcov proti uzneseniu prokurátorky Úradu špeciálnej prokuratúry o vznesení obvinenia zadržaných v rámci minuloročnej akcie Víchrica.