Vznik uhlia.

Hoci je vedecká teória o vzniku uhlia celosvetovo uznávaná, v skutočnosti neexistuje ani jeden praktický dôkaz v prospech tejto teórie.

Keď odumrie strom, nespadne hneď na zem, ale ostane stať až kým mu nezhnijú korene. Za tento čas je drevo tohto stromu napadnuté drevokazným hmyzom, machom, hubami a hnilobou. Z takéhoto dreva môže vzniknúť iba rašelina, ale nie uhlie. Drevené uhlie sa nedá vyrobiť z hnilého dreva a ani z rašeliny.  Prirodzeným spôsobom nie je možné na jednom mieste nahromadiť také množstvo zdravého dreva, ktoré by bolo potrebné na vytvorenie ložiska uhlia. Aby drevo zuhoľnatelo je potrebné ho vystaviť vysokej teplote pri obmedzenom prístupe vzduchu. Takéto podmienky sa na zemskom povrchu bežne nevyskytujú. Ak by zuhoľnatenie dreva prebehlo na mieste kde sa nachádza ložisko uhlia, hornina ktorá je v priamom styku z uhlím by musela byť vypálená do červena, podobne ako keramické výrobky používané v stavebníctve. Nič také sa v ložiskách uhlia nenachádza.

Podľa mňa zuhoľnatenie dreva prebehlo na zemskom povrchu, podobne ako v Tungusku.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Tungusk%C3%A1_udalos%C5%A5

Ložiská uhlia vznikli nahromadeným takto zuhoľnateného dreva. Hmotnosť horniny ktorou je ložisko uhlia prekryté, spôsobila stlačenie dreveného uhlia do podoby, v akej sa uhlie ťaží.

Udalosť v Tungusku nespôsobil pád meteoritu ako to tvrdia dnešný vedci, ale pád kozmickej lode, ktorá zostala vo vesmíre po predošlých vyspelých civilizáciách a ktorá mala na palube jadrový reaktor. Prv než začali Rusi lietať do vesmíru Zem mala umelú družicu, ktorá na obežnej dráhe explodovala podobne ako tá v Tungusku.

Americký vedci zistili že približne pred 15000 rokmi bol obrovský pokles metánu v ovzduší. Metán produkuje väčšina živočíchov a vzniká aj pri rozklade rastlín. Ak si uvedomíme kde metán vzniká, zistíme že na celom povrchu Zeme muselo byť spálených väčšina všetkých rastlín aj živočíchov. Takýto požiar nedokáže spraviť žiadna živelná pohroma, iba človek za pomoci vyspelej techniky. Toto obdobie je možné považovať za zánik vyspelých civilizácii a väčšiny živočíchov. Súčasne vznikli i posledné ložiská uhlia a ropy.

Pri zničení miest Sodoma a Gomora  bola prítomná síra, železo i žiarenie ktoré zabíjalo. Účinok tejto zbrane sa dá prirovnať iba k dnešným jadrovým zbraniam. Síra, železo i rádioaktivita ktoré sa v uhlí nachádzajú v oveľa väčšej koncentrácii ako v dreve i pôde, pochádza z rovnakých zbraní, ako boli tie čo zničili mestá Sodomu a Gomoru. Jedine žiara z jadrových výbuchov dokáže premeniť celé lesy na uhlie. Následná tlaková vlna z týmto uhlím zrovnala terénne nerovnosti  a hornina ktorá bola vyvrhnutá do ovzdušia toto uhlie zasypala, čím zabránila jeho zhoreniu. Existujú archeologické nálezy starých miest, ktoré boli zničené jadrovým výbuchom a nachádzajú sa v Indii, Škótsku, Francúzsku, Turecku i v Amerike. Dokáže si niekto predstaviť, čo by tu zostalo po dnešnej civilizácii, ak by si v dnešnej dobe niekto dovolil rozpútať celosvetový jadrový konflikt?

Existuje veľa archeologických nálezov, ktoré dokazujú, že aj v minulosti žili na Zemi rovnako vyspelé národy ako je táto dnešná.

Ktorý z dnešných vedcov dobrovoľne prizná, že všetko čo v dnešnej dobe objavujú, tu už v minulosti objavené bolo?

Elektrická sila

28.03.2025

Na výpočet elektrickej sily pôsobiacej medzi dvomi telesami z elektrickým nábojom sa používa Coulombov zákon. Existuje vedecká štúdia, ktorá by potvrdila správnosť Coulombovho zákona? Jednotkou elektrického náboja je coulomb C. 1C coulomb = 1As ampér sekunda. Elektrický náboj 1C predstavuje energiu ktorá pri prúde 1A pretečie vodičom za 1s. Predstavte si že máte k [...]

Infračervené žiarenie

22.03.2025

Vďaka infračervenému žiareniu ktoré je súčasťou slnečného žiarenia pri pobyte na priamom slnku pociťujeme rovnaké teplo ako pri pobyte pred infra lampou. Podľa informácií na Wikipédii, 52% slnečného žiarenia tvorí infračervené žiarenie. https://en.wikipedia.org/wiki/Infrared Na vysvetlenie skleníkového efektu atmosféry Zeme používajú vedci takýto obrázok. [...]

Vedecké podvody.

08.03.2025

Dá sa veriť dnešným vedcom? Sponzorstvo = legálna korupcia. Kto si akú vedeckú štúdiu zaplatí, takú mu vedci spravia. Čo myslíte, čo je zdravšie, živočíšne tuky alebo rastlinné tuky? Keď si vedeckú štúdiu objedná producent živočíšnych tukov, budú živočíšne tuky zdravšie ako rastlinné tuky. Keď si vedeckú štúdiu objedná producent rastlinných tukov, budú [...]

fico-simecka-matovic

Aprílový prieskum SANEP: Smer tesne pred PS, Matovič sa derie hore

19.04.2025 06:00

Do poslaneckých lavíc by v prvej polovici apríla podľa prieskumu SANEP-u zasadli členovia siedmich politických strán.

moslimovia, škola, migranti v škole

Na viedenských školách je už viac moslimov ako kresťanov. Pribúdajú konflikty

19.04.2025 06:00

Podiel žiakov, ktorí vyznávajú islam, dosiahol v tomto školskom roku vyše 41 percent, čo je po prvý raz viac ako podiel kresťanských detí.

Mark Carney

Premiér Carney sa Trumpa nebojí. Kanadu si neprivlastníte, budeme sa brániť, odkázal mu

18.04.2025 21:59

Podľa premiéra Kanaďania teraz v dôsledku Trumpovej politiky stoja pred najväčšou krízou, akú doteraz zažili.

Brown Bear / Medveď /

Muža pri lyžiarskom stredisku Králiky napadol medveď. S otvorenou ranou stehna ho previezli do nemocnice

18.04.2025 21:21

Informovalo o tom Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby.