Založ si blog

Stres

Dlhodobý stres výrazne oslabuje (ničí) imunitu.

Protipandemické opatrenia dlhodobo stresujú ľudí čo sa  u mnohých ľudí prejavilo oslabeným imunity a preto v dnešnej dobe zomiera tak veľa ľudí.

Prísne opatrenia = veľký stres.

Veľký stres = oslabená imunita.

Oslabená imunita = veľa ochorení.

Veľa chorých = veľa mŕtvych.

Čím prísnejšie opatrenia, tým viacej mŕtvych!

V Bielorusku sa na protestoch stretávajú 10-tisíce ľudí ktorý nedodržujú žiadne protipandemické opatrenia a majú menšiu úmrtnosť ako máme na Slovensku.

Ľudia ktorý uverili Matovičovým klamstvám o nebezpečnosti koronavírusu a trasú sa od strachu ochorejú ľahšie i majú podstatne ťažší priebeh ochorenia ako tí čo týmto klamstvám neveria! Vďaka Matovičovým opatreniam koronavírus zabije na Slovensku podstatne viacej ľudí ako keby sme tu žiadne opatrenia nemali.

VAKCÍNY

22.12.2021

Pre dnešné farmaceutické firmy je dôležitejší biznis z vakcínami, ako ochrana zdravia a preto proti COVID-19 vymysleli super moderné vakcíny, ktoré nechránia zaočkovaného proti vzniku ochoreniu, ale iba potláčajú príznaky ochorenia. Výrobou vakcín, ktoré by naozaj chránili zaočkovaných proti vzniku ochorenia by sa farmaceutické firmy pripravili o pravidelných [...]

Vznik uhlia.

09.11.2021

Hoci je vedecká teória o vzniku uhlia celosvetovo uznávaná, v skutočnosti neexistuje ani jeden praktický dôkaz v prospech tejto teórie. Keď odumrie strom, nespadne hneď na zem, ale ostane stať až kým mu nezhnijú korene. Za tento čas je drevo tohto stromu napadnuté drevokazným hmyzom, machom, hubami a hnilobou. Z takéhoto dreva môže vzniknúť iba rašelina, ale nie uhlie. [...]

Očkovanie

22.10.2021

Účinnosť vakcín používaných proti COVID-19 je približne 90% – 95%. https://www.tvnoviny.sk/koronavirus/2017971_porovnanie-vakcin-proti-koronavirusu-lisia-sa-ucinnostou-i-davkovanim Účinnosť týchto vakcín proti delta variantu je 8-krát menšia, čo je približne 11%. [...]

Putin

Dvaja ruskí poslanci majú problém. Vyzvali Putina, aby ukončil vojnu na Ukrajine

27.05.2022 22:00

Ide o zriedkavý verejný prejav nesúhlasu s touto vojnou.

kórea južná raketa balistická

USA zavádzajú nové sankcie voči KĽDR pre odpaľovanie rakiet

27.05.2022 21:11

Spojené štáty zaviedli sankcie voči dvom ruským bankám, jednej severokórejskej spoločnosti a jednej osobe.

Vladimir Putin

Putin má vraj nový plán, opäť zaútočiť na Kyjev

27.05.2022 20:53

Rusko údajne zvažuje druhý útok na Kyjev. Informoval o tom portál britskej stanice Sky News s odvolaním sa na spravodajský web Meduza.

SR BSK očkovanie koronavírus očkovacie centrum NFŠ BAX

EÚ sa pripravuje na hromadný nákup vakcín a antivirotík proti opičím kiahňam

27.05.2022 20:25

Od začiatku mája zaznamenali v celkovo 19 krajinách sveta viac ako 200 potvrdených prípadov zvyčajne miernej vírusovej infekcie opičích kiahní.