Založ si blog

Geopatogénne zóny

Vďaka nesprávnemu gravitačnému zákonu vedci nechápu existenciu geopatogénnych zón a preto ani nedokážu vytvoriť zariadenie, ktorým by sa dali zisťovať geopatogénne zóny. Až vedci pochopia moje tvrdene, že gravitácia je elektrostatického pôvodu, potom pochopia aj existenciu geopatogénnych zón.

Geopatogénne zóny sú miesta z rozdielnou permitivitou zemskej kôry a preto je  v týchto oblastiach rozdielna intenzita gravitačného (elektrostatického) poľa.

Geopatogénne zóny sú miesta kde sa pod zemským povrchom nachádzajú ložiská nerastných surovín, rôzne dutiny i podzemné pramene.

Keď chcete kopať studňu, zavoláte si prútikára aby vám určil miesto prameňa. Ľudské telo funguje na elektrickom princípe (kardiostimulátory). Pri pohybe prútikára v prostredí z rozdielnou intenzitou elektrostatického poľa dochádza u prútikára k zmene napnutia svalov čo sa prejavuje pohybom prútika.

Na prameň (vodu) nereaguje prútik, ale telo prútikára reaguje na rozdielnu intenzitu gravitačného (elektrostatického) poľa a preto sú pokusy prútikárov nájsť vodu v zakrytých nádobách neúspešné.

Vďaka nesprávnemu gravitačnému zákonu je nesprávny celý vedecký model vesmíru i vedecká teória o vzniku, vývoji i fungovaní Zeme. 

Vďaka nesprávnemu gravitačnému zákonu vedci nechápu skutočné príčiny klimatických zmien.

Hrúbka atmosféry Zeme.

30.07.2019

Viete čo rozhoduje o hrúbke a hustote atmosféry? Viete, že Zem stratila vrchnú časť atmosféry? https://cs.wikipedia.org/wiki/Sklen%C3%ADkov%C3%BD_efekt Vďaka tenšej atmosfére dopadá na zemský viac »

Klimatické zmeny

12.06.2019

Pokiaľ budú vedci ignorovať skutočné príčiny klimatických zmien, klimatické zmeny sa budú stále zrýchľovať. Obchod z emisiami je iba výborní biznis pre politikov, ktorý nemá nič spoločné viac »

Greenpeace

19.12.2018

Čo myslíte, čo budú robiť aktivisti z Greenpeace počas vianočných sviatkov a silvestrovskej noci? a) Budú protestovať proti znečisťovaniu životného prostredia zábavnou pyrotechnikou. b) viac »

atóm, fyzika

O slovinskú jadrovú elektráreň majú záujem USA i Rusko. Rakúšania sú v strehu

18.09.2019 19:14

Slovinský premiér Marjan Šarec obhajoval plán na dostavbu jadrovej elektrárne Krško, ktorý verejnosti predstavil koncom augusta.

NAKA polícia kriminalita vražda rekonštrukcia Kuciak Kušnírov

Národná kriminálna agentúra ohlásila čistky

18.09.2019 18:55

Správu priniesla na sociálnej sieti Polícia SR.

Michal Truban / Progresívne Slovensko /

Truban: Možnosť, že by sme do koalície vzali aj Za ľudí, ešte existuje

18.09.2019 18:30

Zatiaľ nie je dohodnuté nič, povedal Truban.

Saudská Arábia / drony /

Saudská Arábia: Za útokmi na ropné zariadenia stál nepochybne Irán

18.09.2019 17:27, aktualizované: 17:46

Ukázala v tejto súvislosti trosky pochádzajúce z "dronov a strely s plochou dráhou letu" použitých pri týchto útokoch.