Založ si blog

Geopatogénne zóny

Vďaka nesprávnemu gravitačnému zákonu vedci nechápu existenciu geopatogénnych zón a preto ani nedokážu vytvoriť zariadenie, ktorým by sa dali zisťovať geopatogénne zóny. Až vedci pochopia moje tvrdene, že gravitácia je elektrostatického pôvodu, potom pochopia aj existenciu geopatogénnych zón.

Geopatogénne zóny sú miesta z rozdielnou permitivitou zemskej kôry a preto je  v týchto oblastiach rozdielna intenzita gravitačného (elektrostatického) poľa.

Geopatogénne zóny sú miesta kde sa pod zemským povrchom nachádzajú ložiská nerastných surovín, rôzne dutiny i podzemné pramene.

Keď chcete kopať studňu, zavoláte si prútikára aby vám určil miesto prameňa. Ľudské telo funguje na elektrickom princípe (kardiostimulátory). Pri pohybe prútikára v prostredí z rozdielnou intenzitou elektrostatického poľa dochádza u prútikára k zmene napnutia svalov čo sa prejavuje pohybom prútika.

Na prameň (vodu) nereaguje prútik, ale telo prútikára reaguje na rozdielnu intenzitu gravitačného (elektrostatického) poľa a preto sú pokusy prútikárov nájsť vodu v zakrytých nádobách neúspešné.

Vďaka nesprávnemu gravitačnému zákonu je nesprávny celý vedecký model vesmíru i vedecká teória o vzniku, vývoji i fungovaní Zeme. 

Vďaka nesprávnemu gravitačnému zákonu vedci nechápu skutočné príčiny klimatických zmien.

Ekologický aktivisti – zábavná pyrotechnika

16.12.2019

Čo myslíte, čo robia ekologický aktivisti v predvianočnom období? a - Chystajú sa protestovať proti znečisťovaniu životného prostredia používaním zábavnej pyrotechniky? b - Nákupom zábavnej viac »

Skleníkový efekt CO2

14.12.2019

Vďaka skleníkovým plynom je priemerná teplota na zemskom povrchu 14°C. Bez skleníkových plynov by bola teplota na zemskom povrchu približne -18°C. Vďaka skleníkovým plynom je na zemskom povrchu viac »

Hrúbka atmosféry Zeme.

30.07.2019

Viete čo rozhoduje o hrúbke a hustote atmosféry? Viete, že Zem stratila vrchnú časť atmosféry? https://cs.wikipedia.org/wiki/Sklen%C3%ADkov%C3%BD_efekt Vďaka tenšej atmosfére dopadá na zemský viac »

peniaze, bankovky, euro

Koronavírus vystrašil burzy, európske akcie prudko padali

27.01.2020 23:15

Európske burzy na začiatku nového týždňa prudko oslabili. Akciové indexy padajú po celom svete. Investorov vystrašilo rýchle šírenie koronavírusu.

Quim Torra

Katalánsky parlament rozhodol o odobratí poslaneckého mandátu premiérovi Torrovi

27.01.2020 22:20

Torra podľa súdu odmietol dodržiavať nariadenia španielskej ústrednej volebnej komisie.

Donald Trump

Trumpova vláda môže obmedziť vydávanie zelených kariet, rozhodol súd

27.01.2020 21:10

Vláda môže po záujemcoch o zelené karty požadovať, aby doložili, že sa nestanú záťažou amerického sociálneho systému.

Banská Bystrica / autobusová stanica / autobus /  

Autobusy v banskobystrickej župe znovu chodia, hľadá sa trvalé riešenie

27.01.2020 18:30

Vicežupan Banskobystrického kraja Ondrej Lunter oznámil, že v stredu budú rokovať priamo s dopravcom a verí v definitívnu dohodu.