Založ si blog

Geopatogénne zóny

Vďaka nesprávnemu gravitačnému zákonu vedci nechápu existenciu geopatogénnych zón a preto ani nedokážu vytvoriť zariadenie, ktorým by sa dali zisťovať geopatogénne zóny. Až vedci pochopia moje tvrdene, že gravitácia je elektrostatického pôvodu, potom pochopia aj existenciu geopatogénnych zón.

Geopatogénne zóny sú miesta z rozdielnou permitivitou zemskej kôry a preto je  v týchto oblastiach rozdielna intenzita gravitačného (elektrostatického) poľa.

Geopatogénne zóny sú miesta kde sa pod zemským povrchom nachádzajú ložiská nerastných surovín, rôzne dutiny i podzemné pramene.

Keď chcete kopať studňu, zavoláte si prútikára aby vám určil miesto prameňa. Ľudské telo funguje na elektrickom princípe (kardiostimulátory). Pri pohybe prútikára v prostredí z rozdielnou intenzitou elektrostatického poľa dochádza u prútikára k zmene napnutia svalov čo sa prejavuje pohybom prútika.

Na prameň (vodu) nereaguje prútik, ale telo prútikára reaguje na rozdielnu intenzitu gravitačného (elektrostatického) poľa a preto sú pokusy prútikárov nájsť vodu v zakrytých nádobách neúspešné.

Vďaka nesprávnemu gravitačnému zákonu je nesprávny celý vedecký model vesmíru i vedecká teória o vzniku, vývoji i fungovaní Zeme. 

Vďaka nesprávnemu gravitačnému zákonu vedci nechápu skutočné príčiny klimatických zmien.

Hrúbka atmosféry Zeme.

30.07.2019

Viete čo rozhoduje o hrúbke a hustote atmosféry? Viete, že Zem stratila vrchnú časť atmosféry? https://cs.wikipedia.org/wiki/Sklen%C3%ADkov%C3%BD_efekt Vďaka tenšej atmosfére dopadá na zemský viac »

Klimatické zmeny

12.06.2019

Pokiaľ budú vedci ignorovať skutočné príčiny klimatických zmien, klimatické zmeny sa budú stále zrýchľovať. Obchod z emisiami je iba výborní biznis pre politikov, ktorý nemá nič spoločné viac »

Greenpeace

19.12.2018

Čo myslíte, čo budú robiť aktivisti z Greenpeace počas vianočných sviatkov a silvestrovskej noci? a) Budú protestovať proti znečisťovaniu životného prostredia zábavnou pyrotechnikou. b) viac »

Hong Kong

EÚ vyzvala demonštrantov i políciu v Hongkongu k zdržanlivosti

12.11.2019 22:24

Uviedla to v utorok hovorkyňa Európskej komisie Maja Kocijančičová s tým, že prvoradé je rýchle ukončenie násilia.

tunel, svetlo, človek

Rusko zaradilo Člověka v tísni na zoznam nežiaducich organizácií

12.11.2019 21:33

Na čiernej listine sa táto česká humanitárna organizácia ocitla po rozhodnutí námestníka ruského generálneho prokurátora zo 7. novembra.

Taliansko / Vatikán /

Vatikánska konferencia vyzvala vlády na riešenie problému plytvania potravinami

12.11.2019 21:09

Výzva prišla na konci dvojdňovej konferencie v Pápežskej akadémii vied vo Vatikáne, na ktorej sa zúčastnilo viac než 50 vedcov, akademikov, ekonómov a činiteľov OSN z 24 krajín sveta.

Alexander Lukašenko

Lukašenko usiluje o nastolenie užších vzťahov s EÚ

12.11.2019 20:27

Bieloruský prezident Alexander Lukašenko v septembri tiež uviedol, že mieni napraviť aj vzťahy s Washingtonom.