Založ si blog

Reinkarnácia

Veríte v reinkarnáciu? Samozrejme že nie po duchovnej stránke, ale po materiálnej.

Ľudské telo sa skladá z minerálov, ktoré pochádzajú zo Zeme a po smrti sa vrátia späť do Zeme, kde budú čakať na príležitosť, až sa stanú súčasťou iného živočícha, alebo rastliny.

Človek je preto, aby telu dodal minerály potrebné pre život. Minerály, ktoré si vaše telo vybralo zo stravy, sa stanú súčasťou vášho tela, ale pred prípravou jedla boli súčasťou iného živočícha, z ktorého bolo jedlo pripravené. Z toho vyplýva, že časť živočícha, ktorá obsahovala mineráli ktoré prijalo vaše telo, sa prevtelila do vás.

Informácie, ktoré sú uložené v ľudskom mozgu, sú v podstate uložené v mineráloch z ktorých sa skladá mozog. Ak sa v mozgu dnešného človeka stretnú minerály, ktoré boli v minulosti súčasťou mozgu iného človeka, môže tento človek disponovať informáciami, ktoré sa vymykajú z chápania dnešnej civilizácie.

Vďaka reinkarnácii sa rodia deti z výnimočným nadaním.

 

Hrúbka atmosféry Zeme.

30.07.2019

Viete čo rozhoduje o hrúbke a hustote atmosféry? Viete, že Zem stratila vrchnú časť atmosféry? https://cs.wikipedia.org/wiki/Sklen%C3%ADkov%C3%BD_efekt Vďaka tenšej atmosfére dopadá na zemský viac »

Klimatické zmeny

12.06.2019

Pokiaľ budú vedci ignorovať skutočné príčiny klimatických zmien, klimatické zmeny sa budú stále zrýchľovať. Obchod z emisiami je iba výborní biznis pre politikov, ktorý nemá nič spoločné viac »

Geopatogénne zóny

21.03.2019

Vďaka nesprávnemu gravitačnému zákonu vedci nechápu existenciu geopatogénnych zón a preto ani nedokážu vytvoriť zariadenie, ktorým by sa dali zisťovať geopatogénne zóny. Až vedci pochopia viac »

Most-híd / Béla Bugár /

Maďarské strany Most-Híd, MKDSZ-MKDA a SMK, pôjdu do volieb so spoločnou kandidátkou

18.10.2019 10:53

Bude mať názov Strana regiónov Most MK .

Gabriela Matečná

SNS nepodporí dohodu EÚ s juhoamerickými štátmi

18.10.2019 10:40

SNS bude v tomto i nasledujúcom parlamente hlasovať proti uzavretej obchodnej dohode medzi E) a krajinami Južnej Ameriky.

cigara, cigareta, drinh, fajčenie, alkohol, koňak, whisky, popolník

Víno aj whisky. USA zaviedli clá na európsky tovar

18.10.2019 09:43

Spojené štáty americké v piatok zaviedli colné sadzby na európsky tovar v rekordnej hodnote 7,5 miliardy USD (6,75 miliardy eur).

Zoltán Andruskó

Andruskóa eskortovali do Pezinka, chce uzavrieť dohodu o vine a treste

18.10.2019 09:24, aktualizované: 10:00

Andruskó bol v prípade Kuciakovej vraždy spolu s Alenou Zsuzsovou obvinený ako jej sprostredkovateľ.